image1

PROMOSYON ÜRÜNLER

Promosyon uzun zamandır firmaların en etkili reklam araçları arasında yeralmaktadır. Gerek ürün çeşitliliği gerekse de promosyon ürünleri üzerine konulabilen işletme logoları ile hem çok yönlü hemde çok etkili bir reklam yöntemidir.

Promosyon ürünleri günlük hayatta ihtiyaç duyulan ve kullanılmakta olan ürünler olduğu için hem müşterilerinize yarar sağlamakta hemde onlara reklamınızı yaparak marka bilinirliğinizi arttırmanızı sağlamaktadır.

 

Promosyon tekstil ürünleri arasında, şapka, polar atkı,polar bere,polar eldiven, şemsiye, promosyon mont,promosyon yelek, promosyon t-shirt, polar şal,yastık,battaniye gibi ürünler yeralırken diğer promosyon ürünleri ise başlıca bayrak, kalem, çakmak, oto kokusu, bardak altı, termos bardak, promosyon kalem, şemsiye, saat, duvar saati, anahtarlık, ajanda, kartvizitlik, dijital ürünler, metal kalem, plastik kalem, baskılı kalem, eşantiyon, promosyonluk, çanta, klasör, ıslak mendil, hesap makinası, bloknot, masa seti, kurşun kalem ürünlerinden oluşmaktadır.

11
9
4
7
3
8
1
5
10
2jpg